HP LaserJet Managed MFP E52645dn (1PS54A)
Brand: HP
Price: €1.160,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 7e14ef27-3fb0-4b8d-8a36-41e565ec8bb6
Description
Serie: HP LaserJet
max. DIN-Druckformat: A4
Auflösung: 1.200 x 1.200 dpi
Druckfunktionen: Textdruck, Duplexdruck
Funktionen: netzwerkfähig, Apple AirPrint
Drucktechnologie: Schwarzweiß-Laserdruck
Druckgeschwindigkeit (s/w): 43 Seiten/min (s/w)
Druckersprachen: PDF V1.7, HP PCL5c, HP PCL6, PostScript 3
Druckbeginn erste Seite (S/W): 5,2 Sekunden
Speichergröße: 1.792 MB
Displaytyp: Touch-Screen-Display
Displaygröße: 20,3 cm
empfohlenes Druckvolumen: 15.000 Seiten/Monat
maximales Druckvolumen: 150.000 Seiten/Monat
Anschlüsse: USB, Ethernet
USB-Standard: USB 2.0
LAN-Standard: Ethernet 10/100/1000
Kopierer: ja
Kopierauflösung: 600 x 600 dpi
Kopiergeschwindigkeit s/w: 43 Kopien/min
Mehrfachkopien: 9.999
Zoom: 25 - 400 %
Scanner: ja
Scan-Auflösung: 600 x 600 dpi
Farbtiefe: 24 Bit
Fax: nein
max. Papierzufuhr: 650 Blatt
automatische Dokumentenzufuhr (ADF): 100 Blatt
Papierausgabe: 250 Blatt
Stromverbrauch Standby: 28,8 Watt
Stromverbrauch in Betrieb: 629 Watt
Ø Stromkosten pro Jahr (0,3 €/kWh)*: 19.14047 Euro
Quellen: *Ø Strompreis Eurostat (Stand 1. Halbjahr 2020)
Geräuschemission (Betrieb): 54 dB
Breite: 482 mm
Tiefe: 496 mm
Höhe: 497 mm
Gewicht: 21,4 kg
Toner-Anzahl: 1 (Schwarz)
Farbe: grau
Specifications
| Produkttypen | Monolaser-Multifunktionsdrucker, 3in1 Drucker |
|---|---|
| Serie | HP LaserJet |
| max. DIN-Druckformat | A4 |
| Auflösung | 1.200 x 1.200 dpi |
| Druckfunktionen | Textdruck, Duplexdruck |
| Funktionen | netzwerkfähig, Apple AirPrint |
| Drucktechnologie | Schwarzweiß-Laserdruck |
| Druckgeschwindigkeit (s/w) | 43 Seiten/min (s/w) |
| Druckersprachen | PDF V1.7, HP PCL5c, HP PCL6, PostScript 3 |
| Druckbeginn erste Seite (S/W) | 5,2 Sekunden |
| Speichergröße | 1.792 MB |
| Displaytyp | Touch-Screen-Display |
| Displaygröße | 20,3 cm |
| empfohlenes Druckvolumen | 15.000 Seiten/Monat |
| maximales Druckvolumen | 150.000 Seiten/Monat |
| Anschlüsse | USB, Ethernet |
| USB-Standard | USB 2.0 |
| LAN-Standard | Ethernet 10/100/1000 |
| Kopierer | ja |
| Kopierauflösung | 600 x 600 dpi |
| Kopiergeschwindigkeit s/w | 43 Kopien/min |
| Mehrfachkopien | 9.999 |
| Zoom | 25 - 400 % |
| Scanner | ja |
| Scan-Auflösung | 600 x 600 dpi |
| Farbtiefe | 24 Bit |
| Fax | nein |
| max. Papierzufuhr | 650 Blatt |
| automatische Dokumentenzufuhr (ADF) | 100 Blatt |
| Papierausgabe | 250 Blatt |
| Stromverbrauch Standby | 28,8 Watt |
| Stromverbrauch in Betrieb | 629 Watt |
| Ø Stromkosten pro Jahr (0,3 €/kWh)* | 19.14047 Euro |
| Quellen | *Ø Strompreis Eurostat (Stand 1. Halbjahr 2020) |
| Geräuschemission (Betrieb) | 54 dB |
| Breite | 482 mm |
| Tiefe | 496 mm |
| Höhe | 497 mm |
| Gewicht | 21,4 kg |
| Toner-Anzahl | 1 (Schwarz) |
| Farbe | grau |
Reviews
Legit so good
Love this! 😄
Arrived super fast and everything's perfect! 😍
Came super fast and works great
Everything came perfectly packaged
Can't fault anything about this
Perfect 👍
Perfect! Exactly what I needed
Solid product, arrived quickly
Solid product, arrived quickly
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.