HP Digital Sender Flow 8500fn2
Brand: HP
Price: €1.980,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 931630b3-2ef0-4872-b453-35939a3923ab
Description
Scan-Technologie: CCD
Scan-Format: A4
Vorlagengröße: 216 x 355 mm
Scanauflösung: 600 dpi
max. Scangeschwindigkeit: 100 Seiten/min
Funktionen: Duplex-Scannen, Ultraschalldoppelblatterkennung, Scan-to-E-Mail, Scan-to-Folder, Scan-to-USB, Scan-to-FTP
Bedienelemente: Touch-Screen
Farbtiefe: 24 Bit
interner Speicher: 3.584 MB
max. tägliches Scanvolumen: 10.000 Scans
Schnittstellen: USB 2.0, Ethernet 10/100/1000
Papiergewicht: 45 - 199 g/m²
automatische Dokumentenzufuhr: 150 Blatt
Dokumenteneinzug: automatisch
Scan-Dokumente: Fotos, Dokumente, Visitenkarten
Stromversorgung: Netzteil
Breite: 512 mm
Tiefe: 585 mm
Höhe: 263 mm
Gewicht: 17,5 kg
Farben: grau, schwarz
Specifications
| Produkttypen | Dokumenten-Scanner, Einzug Scanner, Netzwerkscanner |
|---|---|
| Scan-Technologie | CCD |
| Scan-Format | A4 |
| Vorlagengröße | 216 x 355 mm |
| Scanauflösung | 600 dpi |
| max. Scangeschwindigkeit | 100 Seiten/min |
| Funktionen | Duplex-Scannen, Ultraschalldoppelblatterkennung, Scan-to-E-Mail, Scan-to-Folder, Scan-to-USB, Scan-to-FTP |
| Bedienelemente | Touch-Screen |
| Farbtiefe | 24 Bit |
| interner Speicher | 3.584 MB |
| max. tägliches Scanvolumen | 10.000 Scans |
| Schnittstellen | USB 2.0, Ethernet 10/100/1000 |
| Papiergewicht | 45 - 199 g/m² |
| automatische Dokumentenzufuhr | 150 Blatt |
| Dokumenteneinzug | automatisch |
| Scan-Dokumente | Fotos, Dokumente, Visitenkarten |
| Stromversorgung | Netzteil |
| Breite | 512 mm |
| Tiefe | 585 mm |
| Höhe | 263 mm |
| Gewicht | 17,5 kg |
| Farben | grau, schwarz |
Reviews
Quality and price are unbeatable
100% would buy again
Amazing 👌
One of my best buys ever
Perfect! 10/10 ⭐
Just as advertised, very reliable
Super satisfied 😊
Love this! 😄
Very pleased with this
Top stuff!
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.