G&G M4100DW
Brand: G&G
Price: €215,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 1c7bdbd8-f003-4299-ba4d-ed9fc9250e0c
Description
max. DIN-Druckformat: A4
Auflösung: 1.200 x 600 dpi
Druckfunktionen: Textdruck, Duplexdruck
Funktionen: netzwerkfähig
Drucktechnologie: Schwarzweiß-Laserdruck
Druckgeschwindigkeit (s/w): 33 Seiten/min (s/w)
Druckprozessor: 525 MHz
Druckersprachen: HP PCL5e, HP PCL6, PostScript 3, PDF
Farbpatronentyp: mit Toner
Druckbeginn erste Seite (S/W): 8,2 Sekunden
Speichergröße: 256 MB
maximales Druckvolumen: 10.000 Seiten/Monat
Anschlüsse: USB, WLAN, NFC (Near Field Communication), Ethernet
USB-Standard: USB 2.0
LAN-Standard: Ethernet 10/100
Kopierer: ja
Kopiergeschwindigkeit s/w: 33 Kopien/min
Mehrfachkopien: 99
Zoom: 25 - 400 %
Scanner: ja
Scannertyp: Flachbett
Scan-Funktionen: Scan-to-EMail, Scan-to-PC, Scan-to-FTP, Scan-to-USB
Fax: nein
max. Papierzufuhr: 250 Blatt
Papierausgabe: 120 Blatt
Kompatible Betriebssysteme: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Mac OS X, Linux
Quellen: *Ø Strompreis Eurostat (Stand 1. Halbjahr 2020)
Breite: 415 mm
Tiefe: 365 mm
Höhe: 350 mm
Gewicht: 10,4 kg
Toner-Anzahl: 1 (Schwarz)
Farbe: grau
Specifications
| Produkttypen | Monolaser-Multifunktionsdrucker, 3in1 Drucker |
|---|---|
| max. DIN-Druckformat | A4 |
| Auflösung | 1.200 x 600 dpi |
| Druckfunktionen | Textdruck, Duplexdruck |
| Funktionen | netzwerkfähig |
| Drucktechnologie | Schwarzweiß-Laserdruck |
| Druckgeschwindigkeit (s/w) | 33 Seiten/min (s/w) |
| Druckprozessor | 525 MHz |
| Druckersprachen | HP PCL5e, HP PCL6, PostScript 3, PDF |
| Farbpatronentyp | mit Toner |
| Druckbeginn erste Seite (S/W) | 8,2 Sekunden |
| Speichergröße | 256 MB |
| maximales Druckvolumen | 10.000 Seiten/Monat |
| Anschlüsse | USB, WLAN, NFC (Near Field Communication), Ethernet |
| USB-Standard | USB 2.0 |
| LAN-Standard | Ethernet 10/100 |
| Kopierer | ja |
| Kopiergeschwindigkeit s/w | 33 Kopien/min |
| Mehrfachkopien | 99 |
| Zoom | 25 - 400 % |
| Scanner | ja |
| Scannertyp | Flachbett |
| Scan-Funktionen | Scan-to-EMail, Scan-to-PC, Scan-to-FTP, Scan-to-USB |
| Fax | nein |
| max. Papierzufuhr | 250 Blatt |
| Papierausgabe | 120 Blatt |
| Kompatible Betriebssysteme | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Mac OS X, Linux |
| Quellen | *Ø Strompreis Eurostat (Stand 1. Halbjahr 2020) |
| Breite | 415 mm |
| Tiefe | 365 mm |
| Höhe | 350 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Toner-Anzahl | 1 (Schwarz) |
| Farbe | grau |
Reviews
Wow! Amazing value
Really impressed, no complaints
Solid product, arrived quickly
Can't fault anything about this
10/10 would buy again
Packaged so carefully, arrived perfect
Absolutely worth it
Spot on
Perfect! Exactly what I needed
Exactly what I was looking for
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.